Jana Sklenářová  terapeut duše a těla  profesionální pomoc ve složitých životních situacích 

TERAPIE » Reference
Reference

Terapie

Poprvé jsem u Vás byla na terapii v pondělí 13.6.2016

Moc jste mně pomohla, OPRAVDU. Tak dobře jsem se necítila celých 6 let od smrti maminky.......
Sice ještě "něco" musím vylepšít, ale to určitě zvládnu.
Děkuji Vám ještě jednou a těším se naviděnou !!! :-)

Iva, HRADEC KRÁLOVÉ

 

Terapie

Milá Jano, přemýšlím, jak to správně napsat - ale asi jen jednoduše - je mi fajn. Spím dobře, jím dobře, maminčiny poznámky na moji adresu - které jsem dříve vnímala jako určitý útok - nemají jak se dostat do hlavy, nějaká cesta tam chybí. A to je v tuhle chvíli asi to nejdůležitější, nebo alespoň já to tak vnímám, je to úleva. I s mámou se mi mluví líp.

Hanka

 

Terapie

Dobrý den paní Sklenářová,

jen jsem vám chtěl napsat, že už jsem zpět v Anglii a v moc dobé náladě. Svatba mamky byla nakonec úplně báječná a moc jsem si ji užil - celkově se to neslo v příjemné atmosféře a odjižděl jsem s dobrým pocitem. A také jsem se tak nějak přestal bát koček a mazlil se s dvěma různýma kočkama, které jsem předtím od sebe odháněl. Dokonce jsem je nechal i dotknout se mě v obličeji, čehož bych se předtím dost stranil. Také se těším na nové bydlení, které zatím nehledám, ale myslím, že se samo nabídne.

Obecně děkuji za moc příjemné sezení a při příští návštěvě ČR si Vás, s dovolením, opět rád rezervuji :-)

S přáním krásného dne

Michal

 

Terapie

Dobrý večer paní Sklenářová,
chci vám ještě jednou poděkovat za vaši velkou trpělivost a za to, že jste mě nenechala "jet ve svých starých kolejích", i když jsem se hodně bránila. Máte neuvěřitelný cit pro tuto práci. Dneska mi bylo celý den dobře, jako už dlouho ne.
Mějte se hezky.

Hana

 

Kurz Uvolnění emocí

Ahoj Jani,
moc ti děkuji, že si mí dala další možnost, jak pracovat se svou osobou, tak i vnímáním ostatních kolem sebe.

Milan

 

Kurz Uvolnění emocí

Milá Janičko ,

chtěla jsem Ti moc poděkovat za úžasný víkend na Moravě.

To, co jsem prožila s Tebou a ostatníma, bylo pro mě něco nepopsatelného. Konečně jsem zjistila, kam patřím a jakým směrem se chci ubírat. Hlavně ale to co jsem prožila, chci prožívat i v normálním životě. Byla to pro mě , zatím nejlepší ,,dovolená ".

Metodu uvolňování emocí jsem začala už používat První, kdo přišel na řadu byl Šimon. Potřeboval při spaní rozsvícenou lampičku, ale díky této metodě už ne.

Leželi jsme večer v posteli a já jsem začala mluvit o zážitcích z víkendu. O tom , že se člověk může zbavit různých strachů a nepříjemných zážitků. Šimon neváhal a řekl, tak to na něčem zkusme, no a mě napadla lampička. Takže jsem začala ....... a po chvíli Šimon řekl, že ji mám zhasnout. Druhý den jsem se ptala, jestli ji potřebuje. Odpověď:  Ani ne mamko, ale příjemnější je když svítí , ať na Tebe vidím , pak už může zhasnout.

Měj se krásně a děkuju

Dáša

 

Kurz Yuen Method

Mám jednu zkušenost s Yuenem. Předevčírem se mladší pes potkal  s kocourem či trny a zranil si oko. Odtrhnul si část první vrstvy asi rohovky v koutku a ještě mu kompletně ujíždělo do strany. Pohráli jsme si s tím s Pavlou. Výsledek byl takový, že otok není, utržený materiál je na svém místě , a oko kouká rovně.

Děkuji Jani  Standa

 

Kurz Yuen Method

Ahoj,

Probíhají nějaké očisty, nesnesu v očích čočky a vadí mi i brýle, takže začínám fungovat bez nich, což je super :-) I další věci se mění.

Léčím a opravuju :-) Hodila jsem se rovnou do rybníka a plavu :-)

Díky moc za kurz a těším se na další :-)    Lada

 

Terapie

13.6. Dobrý den paní Sklenářová, moc Vás zdravím a jen chci říct, že můj manžel je pořád vzhůru, spí jen v noci a snaží se vylézt z postele. Reaguje na mě očima, letargie  je pryč a vrací se mu elán do života. A mě taky!  Ještě jednou Vám děkuji za všechno a zase napíšu. Mějte se krásně Dagmar Florusová

24.6, Dobrý den, manžel k mému velikému překvapení začal v neděli ochutnávat meloun, sám si ho dával do pusy a chtěl jíst, a pak se snažil otírat pusu ubrouskem. Spí jen v noci a při návštěvách reaguje na všechno, vůbec nespí, jakoby se snažil vrátit do života. Jsem za to moc vděčná, ani nevíte jak! Dagmar

 

Kurz Uvolnění emocí

Ahoj Jano,

zdravím Tě z Prahy.

Seminář se mi líbil a děkuji za Tvé přátelské ale i profesionální pojetí.

Honza

 

Terapie

Dobrý den. Musím Vám poděkovat, Ráno jsem odkašlávala, vysmrkávala, ale teď mám nos volný a po dlouhé době cítím vůně a pachy. Šárka

 

Terapie - zkráceno

Dobrý den paní Sklenářová,

…... Bylo to moc příjemné a hlavně strašně moc přínosné setkání. Ještě jednou vážně moc děkuji.

Nevím přesně, co se se mnou stalo, ale od našeho setkání se cítím mnohem lépe a často se přistihnu, že na nic nemyslím a nepřemýšlím nad žádným problémem. Přiznám se, že mi to přijde divné a občas si říkám, jestli jsem se nezbláznila, protože takhle moc čistou hlavu jsem od rozchodu s přítelem (srpen 2012) ještě neměla. :-) Bude to znít asi zvláštně, ale já se snažím tu bolest a nějaký problém uvnitř sebe najít, jsem zvyklá stále něco řešit, ale já nic nenalézám. Je to samozřejmě úžasné, ale nezvyklé a zvláštní. :-) Nejspíš víte, co tím myslím. Přijde mi divné, že už netrpím, nestrádám a necítím tak velikou bolest. Nejspíš je to stále o tom, že si myslím, že si to nezasloužím a proto se stále snažím nějaký problém najít. Žádný ale nepřichází. :-)

Cítím, že se mi velice ulevilo a hlavně jsem přestala řešit to, co se mnou bude. Přestala jsem se obávat o svou budoucnost a začala jsem si opravdu užívat každou chvíli v životě. Často se chválím a říkám si do zrcadla, že se miluji, usmívám se na sebe a přijímám, co cítím, že potřebuji přijmout. :-)

Chtěla bych se s Vámi domluvit na dalším setkání, pokud by to bylo možné. Ráda bych se s Vámi ještě viděla. Vážně jste mi moc pomohla. Nedá se slovy ani vyjádřit, jak moc!!!!!!

Jsem nadšená, že existují lidé, jako jste vy, kteří umí svou pomocí a vstřícným přístupem obrátit život lidí o 360°C k lepšímu. Jsem Vám za to vděčná!!!

Přeji Vám hezké odpoledne a spoustu úspěchů ve Vaší kariéře. Jste úžasná žena!

S pozdravem

Denisa Votočková

 

Terapie

Dobrý večer paní Sklenařová,

Je mi dobře. Nestresuju se ani otcem ani prací - je mi to všechno jedno. Jak to zapůsobilo jsem si vyzkoušela o tři dny déle a byla jsem na sebe hrdá. Byl to báječný pocit, že jsem se nenechala vyprovokovat k hádce s kolegyní..:)

Děkuji a pěkný večer

Popelová