Jana Sklenářová  terapeut duše a těla  profesionální pomoc ve složitých životních situacích 

METODY LÉČENÍ

 

Pomáhám lidem s jejich psychickými a fyzickými problémy

Pracuji různými terapeutickými technikami na uvolnění stresu, nahromaděných nepříjemných emocí, starých programů a nastavení, které omezují žít radostný život

 

Naslouchám lidem – dokáži uslyšet a rozlišit odpovědi na to, co si přejete, co vás trápí. A zpět vám předat odpovědi, které v sobě máte, ale neslyšíte je. Nevíte o nich. Jsem průvodce, který vám ukáže směr, kterým chcete jít  a pomohu vám s odvahou novým směrem vykročit.

 

Pracuji tak

  • Abyste uviděli sami sebe ve své dokonalosti, kráse , odvaze , sebevědomí, úctě , pokoře
  • Aby se problémy staly výzvami, které vás baví
  • Abyste vztahy žili v harmonii se sebou samými
  • Abyste společné hranice vašeho vztahu udržovali čisté, jasné, pružné , hravé
  • Abyste své tělo vnímali pružně, lehce, jasně, volně, abyste cítili své JÁ
  • Aby vám kondice a fitness vašeho těla a mysli, dávala jednoduchý, hladký, pohodový, radostný, naplněný život
  • Aby zdraví nebylo jen přání, ale skutečné žití
  • Aby bylo v harmonii tělo, mysl a duše na vědomých i nevědomých úrovních
  • Aby vaše děti prožívaly radost a nechaly odejít svá dětská trápení ( škola, kamarádi, rozchody rodičů)

 

Emotional Release - Uvolnění emocí

Tato metoda nabízí vědomé opuštění negativních emočních stavů. Odstraňuje blokády samoopravného procesu těla a tím umožňuje rychlé nastolení žádoucího stavu. Otevírá nové a nepoznané možnosti v životě, práci a vztazích Touto technikou lze také vložit pozitivní naladění či prožitky vyšších úrovní vědomí (Radost, Láska, Klid..).  Metoda je vhodná pro práci jak na sobě, tak i na druhých.

Yuen Method

Yuen method je čínské energetické léčení při kterém se napravují nerovnováhy nežádoucí nastavení v energetických okruzích těla i mimo něj. Tyto opravy se provádějí na těch nejvyšších energetických úrovních a často při nich dochází k okamžitým napravením zejména fyzického stavu. Funguje tak, že lékař přímo a vědomě nastavuje vaše tělo i mysl pro správnou funkci a tudíž doslova opravuje daný problém.

Tato metoda má původ v klášteře Shaolin, kde vystudoval doktor a mistr Kung-fu Kam Yuen (po něm i název metody). Později tuto metodu upravil pro použití pro lidi západní civilizace a začal jí vyučovat. Přivedl tak na západ jeden z nejúčinnějších nástrojů který kdy existoval.

 

Odkazy na zdroj:

www.drnyvlt.com - zdroj učení v ČR

www.yuenmethod.com - oficiální stránky Yuen Method

 

Metoda RUŠ - Rychlá a účinná změna skutečnosti

Metoda RUŠ je moderní, jednoduchá, praktická, logická a věcná metoda pro současného člověka. Přímočaře řeší skutečné příčiny aktuálních problémů – rychle a úplně. Pomocí této metody se můžete zcela zbavit řady svých potíží během relativně krátké doby, navíc s trvalým efektem.

Pod vedením terapeuta se klient zaměřuje na vyhledání a odstranění svých negativních programů (přesvědčení, vzorců, bloků), tedy všeho, co člověku způsobuje nepříjemné pocity, stres, starosti a trápení, a brání mu žít šťastný život.
Během terapie dojde k uvědomění, pochopení, poznání souvislostí, a k odpuštění ostatním i sobě. Cíleným vedením se definují negace, které má klient uloženy v podvědomí (a kterých si často ani není vědom). Následně se tyto negace vyčistí tak, že je klient přestane žít.


Oficiální stránky:

www.metodarus.cz

www.karelnejedly.cz - stránky zakladatele metody

NLP - Neuro Lingvistické Programování

Moderní metoda pro programování cílů a spokojenosti života

Náš mozek a nervová soustava jsou programovatelné. Technika NLP díky tomu přetváří naše chování a emoce z negativních na pozitivní. Utváří tak život světlý, jasný, harmonický, dynamický, příjemný…prostě takový jaký ho chceme mít. Napravuje životní nerovnováhy s elegancí, lehkostí a rychlostí. Stejně tak je i jednoduchá na pochopení a naučení.